Menu

Kurz – doučovanie


pre žiakov 5. ročníka na prijímacie skúšky na 8-ročné gymnázia

POMÁHAME ŠTUDENTOM NA CESTE K ICH CIEĽOM! Každý si zaslúži rovnaké šance na dosiahnutie svojich cieľov. Tento rok preto otvárame úplne nový program, a tým je prípravný kurz – doučovanie. Kurz obsahuje doučovanie z predmetov Slovenský jazyk a Matematika.

*Prihlásenie na kurz je možné do 10.12.2023

Náš tím šikovných školených lektorov v oblasti kreatívneho vzdelávania, je pripravený podať Vám pomocnú ruku, a nájsť pre Vás ten správny spôsob a cestu k vytúženému cieľu. Samozrejme HRAVOU FORMOU, lebo keď vzbudíme skutočný záujem o látku, učenie sa stáva hrou a je vysoko efektívne


Ako vyzerá a prebieha naše doučovanie?

Kurzy sú určené pre všetkých žiakov 5. ročníka, ktorí sa aktívne pripravujú na prijímacie skúšky (prijímačky) na 8-ročné gymnáziá. Kurz obsahuje intenzívne doučovanie z dvoch hlavných predmetov – Slovenského jazyka a Matematiky. Celý kurz trvá 10 týždňov, výučba sa bude konať 1 krát do týždňa – vždy v sobotu (3hod – 90min SJL a 90min MAT) – podľa rozpisu, pozri nižšie… – kde sa študenti intenzívne ponoria do štúdia, a spolu s našimi lektormi si prejdú všetko podstatné. Kurz sa bude konať v Centre kreatívneho vzdelávania ENJOY creativity – v Ivanke pri Dunaji.

Klikni a čítaj ďalej – a zisti ako to vyzerá na našich lekciách a akým spôsobom vyučujeme…

Každý sme iný… našim cieľom nie je zahltiť študentov nepodstatnými poučkami a informáciami, ale snažíme sa ich naučiť, že každý si môže vytvoriť svoj vlastný systém učenia/zapamätávania/rozpoznávania. Spolu s našimi modernými metódami si všetci prejdú najdôležitejšie lekcie, ktoré obsahujú potrebné vedomosti k prijímačkám… a to najdôležitejšie, začnú rozumieť látkam v súvislostiach – tak aby ich vedeli využívať aj v bežnom živote!

Jednotlivé stretnutia/lekcie vedieme tak, aby si študenti dokázali zapamätať dôležité informácie pomocou vizuálnych aspektov, pamäťových hier alebo pomocou vtipných príhod. Príbehy totiž dokážu spájať podvedome navnímané informácie, a sú až päťkrát efektívnejšie ako bifľovanie. Jednou z našich hodnôt, ku ktorej prikladáme veľkú váhu je osobný prístup… aj preto otvárame tento kurz iba jednu triedu pre maximálne 10 žiakov – aby sme sa našim študentom dokázali venovať naplno. My pristupujeme k doučovaniu inak, ale o to viac efektívnejšie!

Rozpis – termíny

Pozor!!! Klikni a zisti ako to je so začiatkom kurzu…

Prihlásiť sa na kurz je možné do 10.12. 2023. Oficiálny začiatok kurzu je naplánovaný až na január 2024. Pre našich študentov ale organizujeme úvodné stretnutie ešte tento rok v decembri, kde okrem spoločného zoznámenia, pre nich máme pripravený aj vstupný test – podľa ktorého následne vieme pripraviť výukový plán, tak aby vyhovoval naozaj každému!

Toto úvodné stretnutie je pre našich študentov celé zadarmo, vrátane vstupného testu a chutného občerstvenia. Jeho cieľom je takisto zoznámiť sa prekonzultovať ich očakávania.

TermínyDátum stretnutia/lekcie kurzu
Vstupný test16.12
1. stretnutie/lekcia13.1
2. stretnutie/lekcia20.1.
3. stretnutie/lekcia27.1.
4. stretnutie/lekcia10.2.
5. stretnutie/lekcia17.2.
6. stretnutie/lekcia24.2.
7. stretnutie/lekcia16.3.
8. stretnutie/lekcia23.3.
9. stretnutie/lekcia6.4.
10. stretnutie/lekcia13.4.

Organizácia kurzu


Aké sú výhody nášho doučovania?


Prihlasovanie na doučovanie

Zvoľte v rozbalovacej ponue Kurz – doučovanie pre 5.ročník

*Prihlásenie na kurz je možné do 10.12.2023


Pre koho je určený tento prípravný kurz a ako vyzerá?

Kurz je určený pre všetkých žiakov 5. ročníka základných škôl ktorí sa aktívne pripravujú na prijímacie skúšky na 8-ročné gymnázia. Skladať sa bude z intenzívneho doučovania základných lekcií/látok, ktoré sa môžu objaviť na budúcoročných prijímačkach – a to z predmetov Slovenského jazyka a Matematiky… Prípravný kurz sa skladá z 10 týždňového bloku výučby – kde vyučovanie prebieha 1 krát do týždňa (v sobotu od 9:00 – 12:00). Jednotlivé stretnutia/lekcie sa konajú podľa vyššie uvedeného rozpisu – stretnutie/lekcia vždy trvá 3 hodiny (z toho 90min SJL a 90min MAT)…

Kde sa prípravný kurz koná?

Kurz sa bude konať v nových priestoroch Centra kreatívneho vzdelávania ENJOY creativity (Matičná 2, Ivanka pri Dunaji).

Kedy kurz začína a koho mám kontaktovať v prípade otázok?

Prihlásiť sa na kurz je možné do 10.12. 2023. Oficiálne začína v januári (podľa vyššie uvedeného rozpisu), ale úvodné stretnutie máme pre našich študentov naplánované už 16.12. – na ktorom si napíšu úvodný vstupný test, podľa ktorého následne vieme vypracovať učebný plán, tak, aby vyhovoval každému… no a samozrejme zoznámime sa, porozprávame sa o ich očakávaniach a vychutnáme si občerstvenie…

V prípade otázok alebo akýchkoľvek dotazov sa môžete obrátiť na Katarínu Krchlíkovú – riaditeľku Centra kreatívneho vzdelávania a hlavnú koordinátorku pre prípravné kurzy
0902 391 393
katka@hravouformou.sk

Dokedy sa možu študenti prihlasovať na kurz?

Prihlásiť sa na prípravný kurz je možné do 10.12. 2023.