Menu

Kurzy – doučovanie


pre žiakov 8. a 9. ročníka na monitor a prijímacie skúšky na stredné školy

POMÁHAME ŠTUDENTOM NA CESTE K ICH CIEĽOM! Každý si zaslúži rovnaké šance na dosiahnutie svojich cieľov. Tento rok preto otvárame úplne nový program, a tým je doučovanie.

*Prihlásenie na kurzy je možné do 12.1.2024

Náš tím šikovných školených lektorov v oblasti kreatívneho vzdelávania, je pripravený podať Vám pomocnú ruku, a nájsť pre Vás ten správny spôsob a cestu k vytúženému cieľu. Samozrejme HRAVOU FORMOU, lebo keď vzbudíme skutočný záujem o látku, učenie sa stáva hrou a je vysoko efektívne


Ako vyzerá a prebieha naše doučovanie?

Kurzy sú určené pre všetkých žiakov 8. a 9. ročníka, ktorí sa aktívne pripravujú na monitor alebo na prijímacie skúšky (prijímačky) na stredné školy/gymnáziá. Zvoliť si môžete z dvoch hlavných kurzov, z predmetov – Slovenského jazyka a Matematiky. Oba kurzy (tak ako Slovenský jazyk aj Matematika) trvajú 10 týždňov (výučba sa bude konať 1 krát do týždňa/predmet – podľa rozpisu, pozri nižšie…) – za ktorých sa študenti intenzívne ponoria do štúdia, a spolu s našimi lektormi si prejdú všetko podstatné. Kurzy sa budú konať v Centre kreatívneho vzdelávania ENJOY creativity – v Ivanke pri Dunaji.

Klikni a čítaj ďalej – a zisti ako to vyzerá na našich lekciách a akým spôsobom vyučujeme…

Každý sme iný… našim cieľom nie je zahltiť študentov nepodstatnými poučkami a informáciami, ale snažíme sa ich naučiť, že každý si môže vytvoriť svoj vlastný systém učenia/zapamätávania/rozpoznávania. Spolu s našimi modernými metódami si všetci prejdú najdôležitejšie lekcie, ktoré obsahujú potrebné vedomosti či už k monitoru alebo ku prijímačkám… a to najdôležitejšie, začnú rozumieť látkam v súvislostiach – tak aby ich vedeli využívať aj v bežnom živote!

Jednotlivé stretnutia/lekcie vedieme tak, aby si študenti dokázali zapamätať dôležité informácie pomocou vizuálnych aspektov, pamäťových hier alebo pomocou vtipných príhod. Príbehy totiž dokážu spájať podvedome navnímané informácie, a sú až päťkrát efektívnejšie ako bifľovanie. Jednou z našich hodnôt, ku ktorej prikladáme veľkú váhu je osobný prístup… aj preto otvárame na každý kurz (predmet) iba jednu triedu pre maximálne 10 žiakov – aby sme sa našim študentom dokázali venovať naplno. My pristupujeme k doučovaniu inak, ale o to viac efektívnejšie!

Rozpis – termíny

Pozor!!! Klikni a zisti ako to je so začiatkom kurzu…

Prihlásiť sa na kurzy je možné do 7.1. 2024. Oficiálny začiatok kurzov je naplánovaný až na január 2024 (každý kurz (predmet) podľa rozpisu). Pre našich študentov ale organizujeme úvodné stretnutie ešte tento rok v decembri, kde okrem spoločného zoznámenia, pre nich máme pripravený aj vstupný test – podľa ktorého následne vieme pripraviť výukový plán, tak aby vyhovoval naozaj každému! Druhý vstupný test sa bude konať 9.1. 2024 (SJL) a 11.1. 2024 (MAT)

Toto úvodné stretnutie je pre našich študentov celé zadarmo, vrátane vstupného testu a chutného občerstvenia. Jeho cieľom je takisto zoznámiť sa prekonzultovať ich očakávania.

TermínyKurz SJKurz MAT
Vstupný test9.1. 2024 / 13.1. 202411.1. 2024 / 13.1. 2024
1. stretnutie/lekcia16.1.18.1.
2. stretnutie/lekcia23.125.1.
3. stretnutie/lekcia6.2.8.2.
4. stretnutie/lekcia13.2.15.2.
5. stretnutie/lekcia20.2.22.2.
6. stretnutie/lekcia27.2.29.2.
7. stretnutie/lekcia12.3.14.3.
8. stretnutie/lekcia19.3.21.3.
9. stretnutie/lekcia26.3.4.4.
10. stretnutie/lekcia9.4.11.4.

Organizácia kurzov


Aké sú výhody nášho doučovania?


Prihlasovanie na doučovanie

Zvoľte v rozbalovacej ponue Kurz – doučovanie SJL alebo Kurz – doučovanie MAT

*Prihlásenie na kurzy je možné do 7.1. 2024


Aké kurzy – doučovania otvárame?

Tento rok otvárame dva kurzy. Kurz doučovania Slovenský jazyk a Kurz doučovania Matematika. Doučovania sú určené pre všetkých žiakov 8. a 9. ročníka ktorí sa pripravujú na monitor a príjimacie skúšky na stredné školy/gymnázia.

Kde sa konajú kurzy – doučovania?

Oba kurzy (ako Slovenský jazyk, tak aj Matematika) sa konajú v nových priestoroch Centra kreatívneho vzdelávania ENJOY creativity (Matičná 2, Ivanka pri Dunaji).

Kedy kurzy začínajú a koho mám kontaktovať v prípade otázok?

Prihlásiť sa na kurzy je možné do 12.1. 2024. Oba naše kurzy začínajú oficiálne v januári (podľa vyššie uvedených rozpisov), ale úvodné stretnutie máme pre našich študentov naplánované už na (SJL – 12.12 a MAT – 14.12) – na ktorom si napíšu úvodný vstupný test podľa ktorého následne vieme vypracovať učebný plán, tak, aby vyhovoval každému… no a samozrejme zoznámime sa, porozprávame sa o ich očakávaniach a vychutnáme si občerstvenie… Vstupný test sa takisto bude písať 9.1. (SLJ) a 11.1. (MAT) a 13.1. (OBA) – pre žiakov, ktorí sa prihlásili na kurz neskôr…

V prípade otázok alebo akýchkoľvek dotazov sa môžete obrátiť na Katarínu Krchlíkovú – riaditeľku Centra kreatívneho vzdelávania a hlavnú koordinátorku pre prípravné kurzy
0902 391 393
katka@hravouformou.sk

Dokedy sa možu študenti prihlasovať na kurzy?

Prihlásiť sa na kurzy je možné do 12.1. 2024.