Animačné programy pre škôlkárov

Kompletná organizácia od A po Z. Pútavý a inovatívny program, ktorý deti zaujme.

 

BRIKÁČIK

Počas štyroch hodín sa o Vaše dieťa postarajú šikovné skúsené lektorky, ktoré ho citlivo vovedú do kolektívu nových kamarátov. Jeho dopoludnie bude plné hudobno-pohybových hier a piesní, tvorivých cvičení a aktivít s kockami LEGO®. Máme štruktúrovaný program, ktorý všestranne rozvíja osobnosť dieťaťa. Motivačným obohatením je maskotka Bricky, náš priateľský škrečok, ktorý láme ľady ?

 

MALÝ KONŠTRUKTÉR

Program je určený pre deti od 3-4 rokov, pre predškolské deti, ktoré sú prirodzenými staviteľmi. Vďaka obľúbenej stavebnici DUPLO® sa deti oboznámia s rôznymi témami, ako sú zvieratá, vesmír, morský život, rozprávky alebo hrdinovia. Získajú veľa poznatkov, veľa sa naučia a samozrejme všetko si postavia a vyskúšajú.

 

HOKUS POKUS

Máte doma malého výskumníka? Namiešali sme pre Vaše dieťa elixíry plné reálnych pokusov a konštrukčných aktivít s kockami LEGO®. Workshopy HOKUS POKUS sú pre zvedavých bádateľov, ktorí sa neboja experimentovať, chcú sa dozvedieť veľa zaujímavostí o svete okolo seba a popri tom sa s kamarátmi vyšantiť.

 

DENNÉ TÁBORY

Tábor s kockami LEGO®? Áno! Pripravili sme pre deti zábavné chvíle s obľúbenými kockami LEGO® aj počas prázdnin. Zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov a zdokonalia si technické zručnosti.

 

VEČER BEZ (PRE) RODIČOV

Chcete si s partnerom niekam vyraziť a neviete, kam dať svoju ratolesť? Môžete k nám doniesť svojho drobca a my sa oňho nielenže postaráme, ale zažije aj kopec zábavy a popritom sa veľa naučí. A samozrejme, môže sa do sýtosti vyblázniť s kockami LEGO®.

 

BRICK KLUB

Hľadáte program pre svoje deti? Priveďte ich k nám. Program BRICK KLUB je určený deťom, ktoré sa chcú prísť zahrať, postaviť si model a zároveň sa zabaviť. A ak im niečo nepôjde, naši lektori ho radi usmernia. Vy si zatiaľ môžete oddýchnuť,  prečítať časopis alebo zbehnúť niečo vybaviť.

 

TRIEDNY VÝLET

Tento program je určený pre materské a základné školy a má dve základné formy – buď je možné s celou triedou navštíviť naše kreatívno-vzdelávacie centrum alebo prídu naši lektori priamo na vyučovaciu časť dňa. Program je ideálnym spôsobom ako v škole oživiť bežné hodiny prírodovedy, matematiky, chémie alebo iných predmetov a v škôlke preberané témy ako príroda, doprava, vesmír a mnohé ďalšie. Výsledkom je zaujímavá hodina, na ktorej si žiaci postavia model podľa témy, ktorú práve preberajú a pochopia ako to funguje v praxi.