ANIMAČNÉ PROGRAMY PRE RODIČOV A ICH DETI

Kompletná organizácia od A po Z. Pútavý a inovatívny program, ktorý Vás a vaše deti zaujme.

svadba

 

ANIMÁCIE NA SVADBY

Chystáte svoj VEĽKÝ DEŇ a chceli by ste ho obohatiť aj tým najmenším hosťom niečím špeciálnym? Vieme, že každá svadba je jedinečná a preto Vám program radi ušijeme na mieru. Náš profesionálny tím deti do sýta vyšantí, takže Vy sa budete môcť nerušene zabávať.

 

VEČER BEZ (PRE) RODIČOV

Chcete si s partnerom niekam vyraziť a neviete, kam dať svoju ratolesť? Môžete k nám doniesť svojho drobca a my sa oňho nielenže postaráme, ale zažije aj kopec zábavy a popritom sa veľa naučí. A samozrejme, môže sa do sýtosti vyblázniť s kockami LEGO®.

 

ZÁKLADY S POČÍTAČOM

Súčasný svet je závislý na technológiách.. Máte stres z používania počítačov a bojíte sa, aby ste niečo nepokazili? Odkazujú Vás všade na webové stránky, mailové adresy a pre Vás je to neznáma krajina? Alebo by ste sa chceli naučiť nakupovať online v pohodlí domova? Naši šikovní lektori sa Vám budú s osobným prístupom citlivo a trpezlivo venovať.

 

AKCIE PRE RODINY A DETI

Pre deti od 5-12 rokov.  Mladšie deti (5 -7 rokov) sa orientujú na jednoduchšie modely, staršie zase na komplikovanejšie – od dopravných prostriedkov po robotiku. Postavený model si deti zapoja na motor a on ožije. To je najväčšou motiváciou detí a väčšina modelov je takto vymyslená.

 

TEAMBUILDING S KOCKAMI LEGO®

Už čoskoro..